Zavolejte nám: +420 284 682 794

Široký sortiment pánských a dámských oděvů velkých a nadměrných velikostí
od spodního prádla až po kabáty.

O nás

Nadměrné velikosti
Naše společnost se již léta specializuje na oděvy pro muže i ženy v nadměrných velikostech. U dámských oděvů začínáme velikostí č. 50 a u pánských oděvů velikostí č. 60. Běžně na našich prodejnách najdete nadměrné velikosti až do č. 78, ale ani tato velikost není naší největší. Horní hranice velikostí pro nás není omezena.

Naše zkušenosti
První prodejnu jsme otevřeli již v roce 1996 pod názvem Velké oděvy Jašu a v průběhu let přibývaly další. Název jsme později pozměnili na výstižnější Nadměrné oděvy Jašu a v poslední době přecházíme z názvu Jašu na NADMĚRY.CZ.
Léta zkušeností se zúročila hlavně v kvalitě střihů a v šíři sortimentu. Víme, co zákazníci požadují, jaké mají problémy, proč jim „nesedí“ jednoduše zvětšené střihy běžných velikostí. Víme, kde je třeba zvětšit průramek, kde přidat na délce apod., aby nadměrná velikost odpovídala postavě. Spolupracujeme s výrobci a v mnoha případech si necháváme šít podle vlastních požadavků a střihů. Proto se k nám zákazníci vrací. Oděvy od nás jsou jim pohodlné, praktické a dlouho vydrží.

Tradiční zboží českých výrobců
Nabízíme zboží téměř výhradně od českých výrobců. Najdete tak u nás i zboží, na které jste byli léta zvyklí, a které z trhu téměř vymizelo (např. kalhotové spodničky, kombiné, šatové zástěry, plátěné trenýrky, bavlněné spodky, tepláky apod.) a to vše v nadměrných velikostech. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi co nejširší výběr jak v sortimentu, tak v barvách a střizích. Proto také v našich prodejnách naleznete vše od mnoha druhů spodního prádla, přes domácí, sportovní i společenské oděvy až třeba po bundy, kabáty nebo paleta. Nenutíme však zákazníka spokojit se s jedním střihem či barvou oděvů. U nás si může vybrat skutečně každý. Naše nabídka nadměrných velikostí je pestrá jak barevně, tak střihově. Dokážeme elegantně obléknout i skutečně velmi nadměrné muže i ženy. V naší nabídce nadměrných velikostí oděvů najdete také velkou škálu pohodlných a kvalitních materiálů. Avšak i při vysoké kvalitě našeho zboží zachováváme příznivé ceny, abychom mohli vyhovět skutečně každému.

A kde nás můžete navštívit? Naše prodejny najdete v několika městech v ČR. Část našeho sortimentu naleznete i v našem internetovém obchodě. Případná vaše přání, připomínky nebo názory uvítáme na adrese info@nadmerneodevy.cz .