Zavolejte nám: +420 284 682 794

Proč nakupovat u nás?

Široký sortiment pánských a dámských oděvů velkých a nadměrných velikostí
od spodního prádla až po kabáty.


1. Velikosti
   Rozměry našich oděvů jsou skutečně veliké a horní hranice rozměru není omezena.

2. Široký sortiment
   Naše prodejny jsou opravdu širokosortimentní, nakoupí zde jak ženy tak muži opravdu vše od spodního prádla až po kabáty, a to ve velkém výběru. Zároveň je naše nabídka celoroční – můžete jet třeba v zimě k moři a u nás před odjezdem koupíte i plavky nebo jinou letní výbavu šatníku. Naše nabídka není omezena ani věkem zákazníka, koupíte u nás jak módní tuniku pro mladé, tak třeba bavlněné spodky pro dědečka.

3. Osvědčené střihy
   Díky dlouholetým zkušenostem s prodejem nadměrných oděvů máme v nabídce oděvy jen osvědčených střihů na „české“ postavy. Víme, co Vás trápí a podle toho zadáváme do výroby právě takové výrobky, které dobře sedí a příjemně se nosí. Úzká spolupráce s výrobci je u nás základ.

4. Poradíme
   Naše zkušené a ochotné prodavačky jsou zvyklé pomáhat zákazníkům, kteří přichází z počátku s velkým ostychem. Vaše problémy známe a umímeVám nabídnout takové řešení, abyste se v oděvu cítili dobře a měli zároveň slušivé a kvalitní oblečení.

5. Obchod na dálku
   Náš e-shop sice ani zdaleka nenabízí širokou nabídku oděvů, jako naše kamenné prodejny, ale přesto našim zákazníkům, kteří se nemohou dostavit do žádné z našich prodejen, máme co nabídnout. Na základě telefonické konzultace se zákazníkem, připravíme nabídku přímo „na míru“. Jak taková spolupráce vypadá? Zákazník nás osloví např. s požadavkem: Co si vzít na svatbu, když mám 180 cm v pase? nebo „Mám extrémně široké boky oproti ramenům a nemohu proto sehnat vyhovoující velikost“ nebo „Dědečkovi otékají hodně nohy, sháníme pohodlné, prodyšné kalhoty na doma“ apod. A my Vám telefonicky přímo z prodejny popíšeme nabízené zboží, jeho vlastnosti a zkušenosti s jeho použitím. Rádi zboží i proměříme na místech, která jsou pro Vás důležitá (např. když je požadavek, že obvod lýtka u kalhot pro dědečka musí mít min. 40 cm apod.). Pokud zákazník má přístup k internetu, můžeme zaslat i fotografie zboží. Pokud se domluvíme, můžeme zboží zaslat na dobírku (poštovné nad 1500 Kč zdarma), samozřejmě s tím, že zákazník může nepoužité zboží do 14 ti dnů vrátit bez udání důvodu a my mu obratem zašleme peníze. V případě zájmu o telefonické doporučení zboží, volejte prosím tel. 284682794 nebo 777711467 a budete obslouženi našimi prodavačkami z prodejny v Praze 8.

6. Kvalita
   Prodáváme kvalitní zboží zejména od českých výrobců. Pouze tam, kde české podniky nejsou schopny poptávku uspokojit, obracíme se na firmy v Evropské unii. Ale i tam máme již své osvědčené výrobce, kteří své střihy přizpůsobili našim požadavkům.